Filter
19 Items
20
40
60
100
Position
Nazwa (rosnąco)
Nazwa (malejąco)
Cena (rosnąco)
Cena (malejąco)
 1. Gas heater ERMAF GP 40kW - natural gas
  F3935
 2. Gas heater ERMAF GP 40kW - propane
  F3934
  Gas heater ERMAF GP 40kW - propane
  €2,768.90
 3. Gas heater ERMAF GP 70kW - propane
  F3933
  Gas heater ERMAF GP 70kW - propane
  €3,230.37
 4. Gas heater ERMAF GP 70kW - natural gas
  F3932
 5. Gas heater ERMAF GP 95 kW - natural gas
  F3931
 6. Gas heater ERMAF GP 95 kW - propane
  F3930
  Gas heater ERMAF GP 95 kW - propane
  €4,052.52
 7. Gas heater ERMAF GP 120 kW - natural gas
  F3928
 8. Gas heater ERMAF GP 120 kW - propane
  F3915
  Gas heater ERMAF GP 120 kW - propane
  €4,703.34
Filter
19 Items
20
40
60
100
Position
Nazwa (rosnąco)
Nazwa (malejąco)
Cena (rosnąco)
Cena (malejąco)

Gas heaters

Oferujemy szeroką gamę nagrzewnic uznanych europejskich producentów. Nagrzewnice gazowe są niezastąpionym elementem w nowoczesnej hodowli zwierząt, zapewniającym optymalne warunki termiczne niezbędne do utrzymania zdrowia i dobrostanu hodowanego drobiu czy trzody chlewnej. Są najczęściej wybieranym sposobem ogrzewania przez hodowców jako ekonomiczne źródło ciepła i ergonomię obsługi. Nagrzewnice gazowe działają na zasadzie spalania gazu, co pozwala na szybkie i równomierne rozprowadzenie ciepła w pomieszczeniach hodowlanych. Dzięki temu, nagrzewnice na gaz znajdują szerokie zastosowanie w różnego rodzaju obiektach inwentarskich, od kurników, przez chlewnie, aż po stajnie, zapewniając zwierzętom komfortowe warunki nawet w największe mrozy. Praktycznie każda nowobudowana ferma drobiu ogrzewana jest gazem z racji na bezobsługowość.

Nagrzewnice gazowe do kurnika

Tucz brojlera, odchów indyków czy też utrzymanie kury nioski towarowej wymaga zapewnienia odpowiednich warunków termicznych. Nagrzewnice gazowe do kurnika oferują elastyczność w kwestii umiejscowienia i łatwość instalacji, co pozwala na szybką adaptację do zmieniających się potrzeb hodowli drobiu. Dodatkowo nowoczesne nagrzewnice z modulowaną mocą płomienia dają możliwości optymalizacji sterowania klimatem. Nowoczesne modele sterowania realizowane przez nasze sterowniki klimatu precyzyjnie monitorują i dostosowują poziom ciepła do aktualnych warunków, maksymalizując komfort ptaków i minimalizując jednocześnie zużycie gazu. Dzięki zamontowaniu wydajnej nagrzewnicy gazowej w kurniku, hodowcy mogą nie tylko zapewnić optymalne warunki dla swoich zwierząt, ale również znacząco obniżyć koszty ogrzewania budynku inwentarskiego. Trudno sobie wyobrazić dzisiejsze wyposażenie fermy bez nagrzewnic gazowych do kurników z zamknięta komorą spalania.

Dlaczego gazowe ogrzewanie kurnika jest najlepsze?

Ogrzewanie kurnika za pomocą nagrzewnic gazowych to rozwiązanie, które łączy w sobie efektywność, ekonomię i bezpieczeństwo. Gazowe nagrzewnice charakteryzują się szybkim czasem reakcji i możliwością precyzyjnego regulowania temperatury, co jest kluczowe w zapewnieniu odpowiednich warunków dla drobiu. Ich rozruch jest natychmiastowy podobnie jak wygaszenie płomienia co sprawia, że mają bardzo małą bezwładność cieplną tak ważną w sterowaniu ogrzewaniem kurnika. Stabilna temperatura w kurniku przekłada się na lepszy rozwój ptaków, większą produkcję jaj i mniejszą podatność na choroby. Dodatkowo, systemy gazowe są łatwe w obsłudze i mogą być dostosowane do różnorodnych potrzeb specyficznych dla każdej hodowli. Cały czas są też tanie i bezobsługowe.

Nagrzewnice gazowe do chlewni

Chlewnie, podobnie jak kurniki, wymagają utrzymania stałej temperatury i zrównoważonego klimatu dla zapewnienia dobrostanu utrzymywanych świń. Nagrzewnice gazowe do chlewni, dzięki swojej wydajności i łatwemu sterowaniu są idealnym rozwiązaniem dla tego typu obiektów inwentarskich.W każdej hodowli a szczególnie przy maciorach i prosietach odpowiednie ogrzewanie wpływa na poprawę wskaźników produkcyjnych trzody chlewnej. Pozwala na zwiększenie przyrostów masy oraz redukując występowanie chorób. Nagrzewnice gazowe dedykowane dla trzody chlewnej w standardzie wykonane są ze stali nierdzewnej. Współpracują ze wszystkim sterownikami wentylacji i klimatu ze sterowaniem analogowym lub „ZW”. Dzięki nowoczesnym technologiom, zamknięto komorowe nagrzewnice gazowe do chlewni są bezpieczne i nie wpływają negatywnie na środowisko wewnętrzne, co jest kluczowe dla zachowania wysokiej jakości hodowli szczególnie na porodówkach.

Najlepsi producenci inwentarskich nagrzewnic gazowych

Zastosowanie nagrzewnic gazowych w hodowli zwierząt to krok w stronę zrównoważonego rolnictwa, które stawia na czele dobrostan zwierząt i efektywność energetyczną. Wybierając produkty od liderów rynku, takich jak Winterwarm i Ermaf, Litex hodowcy mogą liczyć na niezawodne i bezpieczne systemy ogrzewania, które posłużą przez lata. Ważny jest też serwis na wysokim poziomie i odpowiedni montaż. Łatwy dostęp do części magazynowych, których utrzymujemy wysokie stany to dodatkowy atut. Ważnym jest aby nagrzewnice gazowe działały bezawaryjnie a jak już ulegną uszkodzeniu można je było szybko naprawić.

 • Nagrzewnice Winterwarm to lider wśród producentów systemów ogrzewania, oferujący zaawansowane technologicznie nagrzewnice gazowe, które są idealnym rozwiązaniem dla sektora hodowli zwierząt. Urządzenia tej marki charakteryzują się wysoką efektywnością energetyczną, trwałością i łatwością instalacji, co sprawia, że są wybierane przez wielu hodowców na całym świecie.
 • Nagrzewnnice gazowe Ermaf to kolejny renomowany producent specjalizujący się w nagrzewnicach gazowych do zastosowań inwentarskich. Firma oferuje szeroką gamę urządzeń dostosowanych do specyficznych potrzeb hodowli zwierząt, wyróżniających się niezawodnością, ekonomicznością eksploatacji oraz minimalnym wpływem na środowisko. Produkty Ermaf to także nagrzewnice olejowe dobrze znane wśród hodowców w Polsce.
 • BOW Litex i nagrzewnice gazowe Litex to kolejna godna uwagi firma w branży nagrzewnic gazowych z całkowicie Polskim kapitałem, zdobyła uznanie dzięki prostym modelom z otwarta komoro spalania wysoce niezawodnych i tanich w eksploatacji. Litex zdobywa zaufanie klientów nie tylko zaawansowaną technologią swoich produktów, ale również wsparciem technicznym i serwisem, co sprawia, że jej nagrzewnice gazowe są cenione przez hodowców poszukujących niezawodnych i trwałych rozwiązań do ogrzewania swoich kurników i innych obiektów inwentarskich.